Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Realizuj zamówienie

Certyfikat Forum-Bizuteria.com

Pierścionki (148)

Pierścionki z ceramiki, srebra i złota
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą pierścionków, szczególnej uwadze polecamy pierścionek z ceramiki – nowość na rynku biżuteryjnym, która podbiła serca niejednej miłośniczki ozdób dla duszy i ciała. Oryginalne pierścionki wykonane ze srebra czy właśnie z ceramiki to idealne odzwierciedlenie skomplikowanej natury kobiecej. Dla każdej z Pań znajdzie się u nas odpowiedni produkt, uzupełniający obraz charakteru właścicielki.
Pierścionek z ceramiki z perłą czy też z malachitem
Oferowane przez nas pierścionki komponowane są z kamieniami szlachetnymi, półszlachetnymi, jak i kryształami Swarovskiego, wiodącego producenta kryształowej biżuterii. W naszej ofercie znajdują się pierścionki z ceramiki z cyrkoniami, opalem, agatem czy malachitem. To idealna ozdoba dla kobiet nowoczesnych, nie bojących się nowości i trendów. Różnorodna stylistyka oferowanych przez nas pierścionków pozwoli Państwu na wybranie najodpowiedniejszego produktu.
Wiele z propozycji to unikaty, które sprowadziliśmy w pojedynczym egzemplarzu - czyż to nie wartość sama w sobie? Zapraszamy i pozostajemy do Państwa dyspozycji.
Sortowanie wg:cena nazwa data dodania
Sortowanie wg:cena nazwa data dodania